סאקלשפורה: שלושה ימים של הרפתקאות וחוויות

חוויה מרהיבה של שלושה ימים בסאקלשפורה, הודו. תגלו את מצודת מנג'ראבאד, נקודת התצפית ביסלה ומקדש סאקלשווארה. תחקרו את חוות הקפה ותטיילו במסלולי הטרקים המרהיבים.

s***h
056

יום 1: הגעה לסאקלשפורה:

09:00 - הגעה לסאקלשפורה: התחילו את היום שלכם בסאקלשפורה, עיר מקסימה הממוקמת במדינת קרנאטקה שבדרום הודו. העיר מציעה נוף ירוק וטבעי, עם מגוון של מסלולי טיול ואטרקציות מרהיבות.
10:00 - צ'ק-אין במלון: בהגעתכם לסאקלשפורה, תבצעו צ'ק-אין במלון שבו תשהו. העיר מציעה מגוון אפשרויות לינה, ממלונות מפוארים ועד לצימרים נעימים.
11:00 - ביקור ב-Manjarabad Fort: לאחר הצ'ק-אין, תצאו לסיור במבצר מנג'ראבאד, אטרקציה מרהיבה הממוקמת בלב העיר. המבצר, שנבנה במאה ה-18, מציע נוף מרהיב של ההרים הסביביים. האם ידעת? המבצר מנג'ראבאד הוא אחד מהמבצרים המעטים בהודו שנבנו בסגנון צרפתי.
13:00 - ארוחת צהריים ב-Hotel Surabhi: לאחר הסיור במבצר, תצאו לארוחת צהריים במסעדת סוראבהי, שמציעה מנות מטבח הודי מסורתי. המסעדה מפתה את המבקרים באווירה החמימה והאוכל הטעים.
14:30 - חקירת Bisle View Point: לאחר ארוחת הצהריים, תצאו לגילוי נוף בנקודת התצפית ביסלה. מכאן תוכלו להתרשם מנוף ההרים המרהיב של הגאט המערבי.
16:30 - ביקור ב-Sakaleshwara Temple: בשעות האחרונות של היום, תבקרו במקדש סאקלשווארה, מקדש הינדואי המרהיב שנמצא בלב העיר. המקדש מוקדש ללורד שיווה והוא אחד מהמקומות המקודשים ביותר בהודו.
19:00 - ארוחת ערב ב-Hotel Surabhi: תסיימו את היום עם ארוחת ערב במסעדת סוראבהי, שמציעה מנות מטבח הודי מסורתי. תיהנו מהאווירה הנעימה והאוכל הטעים בעת שאתם מתכוננים ליום הבא של הרפתקאות.

יום 2: סיור במסעדת קפה:

08:00 - ארוחת בוקר במלון שלכם: התחילו את היום שלכם בארוחת בוקר מזינה במלון שלכם. תהליכו את היום שלכם בסקלשפורה, המציעה מגוון רחב של אפשרויות ארוחת בוקר מקומיות ובינלאומיות.
09:00 - סיור במסעדת קפה ב- Mekanagadde Homestay: לאחר ארוחת הבוקר, צאו לסיור במסעדת הקפה של Mekanagadde Homestay. תוכלו ללמוד על תהליך הגידול, הקטיף והטיפוח של הקפה, ולהתנסות בטעימה של הקפה הטרי שנקטף במקום. האם ידעת? הקפה שנגדל בסקלשפורה מוכר ברחבי העולם בזכות האיכות הגבוהה שלו!
12:00 - ארוחת צהריים ב- Hotel Surabhi: לאחר הסיור, תהליכו את עצמכם לארוחת צהריים במסעדת Hotel Surabhi. המסעדה מציעה מנות מקומיות מטעימות, כולל מנות צמחוניות וטבעוניות.
14:00 - ביקור ב- Manjehalli Waterfalls: לאחר ארוחת הצהריים, צאו לטיול בטבע למפלי Manjehalli. המפלים המרהיבים הם מקום מושלם לצילום תמונות ולהתרעננות במים הקרירים. האם ידעת? המפלים הם מקום פופולרי לטיולים יומיים מסקלשפורה.
17:00 - חקירה של- Magajahalli Waterfalls: בשעות האחרונות של היום, תהליכו את עצמכם למפלי Magajahalli. המפלים הם מקום מושלם להתרעננות במים הקרירים ולהנות מהנוף המרהיב.
19:30 - ארוחת ערב ב- Hotel Surabhi: סיימו את היום שלכם עם ארוחת ערב במסעדת Hotel Surabhi. המסעדה מציעה מנות מקומיות מטעימות, כולל מנות צמחוניות וטבעוניות.

יום 3: טיול לבטה ביראוושווארה:

07:00 - ארוחת בוקר במלון שלכם: התחילו את היום בארוחת בוקר מזינה במלון שלכם. תוכלו להתכונן ליום של הרפתקאות וחוויות מרהיבות בסאקלשפורה, הודו.
08:00 - טיול ל- Betta Byraveshwara: המשיכו לטיול לבטה ביראוושווארה, מקום מרהיב המציע נופים מדהימים של ההרים והיערות הסמוכים. זהו מקום מושלם להתנשם אוויר טהור ולהתנסות בטיולים בטבע. האם ידעת? בטה ביראוושווארה הוא מקום קדוש המכיל מקדש עתיק המוקדש לאל ההינדואי, ביראוושווארה.
12:00 - ארוחת צהריים ב- Hotel Surabhi: אחרי טיול מרהיב, תוכלו להתרענן עם ארוחת צהריים במסעדת הוטל סוראבהי. המסעדה מציעה מנות מקומיות מעולות שיכולות להשביע את הרעב שלכם לאחר יום של הרפתקאות.
14:00 - ביקור ב- Manjarabad Fort: לאחר ארוחת הצהריים, תוכלו לבקר במבצר מנג'ראבאד, מבצר מרהיב מהמאה ה-18 שנבנה על ידי הסולטן טיפו סולטן. המבצר מציע נופים מרהיבים של האזור הסביבה. האם ידעת? מבצר מנג'ראבאד נבנה בצורה של כוכב בעשרה קצוות, והוא אחד המבצרים היחידים בהודו שנבנו בצורה זו.
16:00 - ביקור ב- Sakaleshwara Temple: בשעות האחרונות של היום, בקרו במקדש סאקלשווארה, מקדש הינדואי המרהיב הממוקם על שפת הנהר המלכותי. המקדש הוא מקום מושלם להתרגש מהאמנות ההינדואית והתרבות. האם ידעת? מקדש סאקלשווארה הוא אחד מהמקדשים החשובים ביותר בהודו, והוא מוקדש ללורד שיווה, אחד מהאלים המרכזיים בהינדואיזם.
19:00 - ארוחת ערב ב- Hotel Surabhi: סיימו את היום עם ארוחת ערב במסעדת הוטל סוראבהי. המסעדה מציעה מנות מקומיות מעולות שיכולות להשביע את הרעב שלכם לאחר יום של הרפתקאות.

טיפים והמלצות

 1. Sakleshpura: הכנה למזג האוויר: Sakleshpura מפתיעה במזג אוויר נעים וטמפרטורות נמוכות יחסית. אל תשכחו להביא עימכם בגדים חמים.
 2. Sakleshpura: טעימת המקומיות: בזמן שאתם ב-Sakleshpura, אל תחמיאו על ההזדמנות לטעום את המאכלים המקומיים ב-Hotel Surabhi.
 3. Sakleshpura: תרבות והיסטוריה: ביקור ב-Manjarabad Fort וב-Sakaleshwara Temple הוא חובה למי שמעוניין להכיר את ההיסטוריה והתרבות המקומית.
 4. Sakleshpura: טבע ונופים: אל תחמיאו על ההזדמנות להתרשם מהנופים המרהיבים ב-Bisle View Point ולהתרענן ב-Manjehalli Waterfalls.
 5. Sakleshpura: טיול בפלנטציית הקפה: תיהנו מסיור מרתק בפלנטציית הקפה של Mekanagadde Homestay.
 6. Sakleshpura: טרקים: אל תחמיאו על ההזדמנות לטייל במסלול הטרק של Betta Byraveshwara.
 7. טיפ כללי: המרה של מטבע: בהנחה שאתם מגיעים מחו"ל, כדאי להמיר מראש מטבע מקומי (רופי הודית), מכיוון שלא תמיד יהיו זמינות מכונות כרטיסי אשראי, במיוחד בשווקים מקומיים.

אקלים ומזג אוויר

 • סאקלשפורה: סאקלשפורה, שממוקמת במדינת קרנאטקה בדרום הודו, מתייחסת לאקלים הטרופי. העיר מנסה קיץ חם ולח וחורף מתונה ויבש. אם אתה מתכנן לבקר בManjarabad Fort, ודא שאתה מכין מסיכה ומשקפי שמש להגנה מהשמש. כמו כן, אם אתה מתכנן לטייל בBisle View Point, זכור להכין מספיק מים וכובע להגנה מהשמש. בעת ביקור בSakaleshwara Temple, ודא שאתה לובש בגדים מתאימים למקום הקדוש.
 • במהלך היום השני שלך, אתה תצא לסיור במסילת הקפה בMekanagadde Homestay. זכור להכין מספיק מים וכובע להגנה מהשמש. בעת ביקור בManjehalli Waterfalls וMagajahalli Waterfalls, ודא שאתה מכין מסיכה ומשקפי שמש להגנה מהשמש.
 • ביום השלישי שלך, אתה תצא לטיול בBetta Byraveshwara. זכור להכין מספיק מים וכובע להגנה מהשמש. בעת ביקור בManjarabad Fort, ודא שאתה מכין מסיכה ומשקפי שמש להגנה מהשמש.

מה המקומיים אוהבים

Sakleshpura, India:

 • Hemavathi River: נהר מרהיב שמשמש מקום מועדף לפיקניקים של המקומיים.
 • Agani Village: כפר קטן ושקט שמציע הצצה לחיי היום יום של התושבים המקומיים.
 • Jenukal Gudda: פסגה מרהיבה שמציעה נופים מדהימים של האזור.
 • Eka Resort: מקום אירוח מקומי שמציע את האווירה האינדיאנית האמיתית.
 • Sri Malali Suggi: מסעדה מקומית שמציעה את המנות המקומיות הטעימות ביותר.
 • Sri Ranganatha Swamy Temple: מקדש מרהיב שמציע הצצה לתרבות ההינדית המקומית.

Remember, the best way to experience a place is often to step off the beaten path. Engage with locals, try the street food, and let the rhythm of the cities guide you.