הידראבאד: ארבעה ימים של חוויה בלתי נשכחת

חוויה מרהיבה של 4 ימים בהידראבאד, הודו. תגלו את העיר, אתרים היסטוריים, חוויות תרבותיות וקניות. תבקרו במקומות כמו צ'רמינאר, מסעדת פאראדיס ביריאני ואגם הוסיין סאגר.

p***n
065

יום 1: חקר העיר:

09:00 - ארוחת בוקר ב- Chutneys: התחילו את היום שלכם בהידראבאד עם ארוחת בוקר מפנקת במסעדת Chutneys, שממוקמת ברחוב Banjara Hills. המסעדה מציעה מגוון רחב של מנות הודיות מסורתיות, כולל דוסה, אידלי ווידה. המסעדה מפוארת בקישוטים מסורתיים הודיים, מה שמעניק לה אווירה חמה ומזמינה.
10:30 - ביקור ב- Charminar: לאחר ארוחת הבוקר, ממשיכים לביקור ב-Charminar, אתר המורשת המרכזי של הידראבאד. המבנה המרהיב הזה הוא אחד מהסמלים המפורסמים ביותר של העיר. האם ידעת? Charminar נבנה במאה ה-16 על ידי מוחמד קולי קוטב שאה, מייסד הידראבאד.
12:00 - חקירת Golconda Fort: המשך את היום שלך עם ביקור במבצר Golconda, אחד מהאתרים ההיסטוריים החשובים ביותר בהידראבאד. המבצר המרהיב הזה מציע נופים מדהימים של העיר מהגבהים שלו.
13:30 - ארוחת צהריים ב- Paradise Biryani: לאחר הסיור, תיהנו מארוחת צהריים במסעדת Paradise Biryani, שממוקמת ברחוב Paradise Circle. המסעדה מציעה את הביריאני המפורסם שלה, מנה הודית מסורתית שמורכבת מאורז בשר ותבלינים.
15:00 - ביקור ב- Salar Jung Museum: לאחר ארוחת הצהריים, ממשיכים למוזיאון Salar Jung, אחד מהמוזיאונים הגדולים בעולם. המוזיאון מציג אוסף מרהיב של אמנות וארכיאולוגיה מהודו ומרחבי העולם.
17:30 - חקירת Hussain Sagar Lake: בשעות הערב, תיהנו מהשקיעה המרהיבה באגם Hussain Sagar, אחד מהאתרים הטבעיים המרהיבים ביותר בהידראבאד. האגם מציע נופים מרהיבים ומסלולי הליכה מפנקים לצדו.
19:00 - ארוחת ערב ב- Bawarchi: סיימו את היום עם ארוחת ערב במסעדת Bawarchi, שממוקמת ברחוב RTC Cross. המסעדה מציעה מנות הודיות מסורתיות מגוונות, כולל קרי, טנדורי ומנות צמחוניות.

יום 2: אתרים היסטוריים:

09:00 - ארוחת בוקר ב- Hotel Shadab: התחילו את היום במלון שאדאב, שממוקם ברחוב המשפט העליון בהיידראבאד, הודו. המסעדה מציעה מנות בוקר מגוונות וטעימות שיכולות להתאים לכל אחד. המסעדה מפתיעה באיכות האוכל ובשירות החם והאישי.
10:30 - ביקור ב- Qutb Shahi Tombs: לאחר ארוחת הבוקר, ממשיכים לקברי קוטב שאהי, שממוקמים ברחוב טולי צ'אוקי בהיידראבאד. המקום מציע הצצה לתרבות המוסלמית העתיקה ולאמנות האיסלאמית המרהיבה. האם ידעת? הקברים הם של שבעת המלכים של הממלכה הקוטב שאהי ששלטה בהיידראבאד במאה ה-16.
12:00 - חקירה של Chowmahalla Palace: המשך לארמון צ'אומהאלה, שממוקם ברחוב כילוואט בהיידראבאד. הארמון הוא אתר מרהיב שמציג את הדר וההדר של הממלכה הניזאמית ששלטה בהיידראבאד. הארמון מציע תצוגות של חפצים אישיים, תמונות ואמנות אחרת של הניזאמים.
13:30 - ארוחת צהריים ב- Shah Ghouse Cafe: לאחר הסיור, עצרו לארוחת צהריים במסעדת שאה ג'אוס קפה, שממוקמת ברחוב טולי צ'אוקי. המסעדה מציעה מנות מקומיות מטעימות ומגוונות, כולל את הביריאני המפורסם של היידראבאד.
15:00 - ביקור ב- Mecca Masjid: בשעה 15:00, ביקור במסגד מקה, אחד מהמסגדים הגדולים בהודו, שממוקם ברחוב צ'ארמינאר. המסגד הוא מקום של שלווה ושקט, ומציע הזדמנות להתרשם מהאמנות האיסלאמית המרהיבה.
17:30 - חקירה של Purani Haveli: לאחר מכן, ממשיכים לפוראני האוולי, שממוקם ברחוב פוראני האוולי. המקום הוא מוזיאון שמציג את החיים של הניזאמים, השלטונות של היידראבאד. המוזיאון מציע תצוגות של חפצים אישיים, תמונות ואמנות אחרת של הניזאמים.
19:00 - ארוחת ערב ב- Paradise Biryani: סיימו את היום עם ארוחת ערב במסעדת פאראדייס ביריאני, שממוקמת במעגל פאראדייס. המסעדה מציעה מנות מקומיות מטעימות ומגוונות, כולל את הביריאני המפורסם של היידראבאד.

יום 3: חוויה תרבותית:

09:00 - ארוחת בוקר ב- Cafe Niloufer: התחילו את היום בהידראבאד עם ארוחת בוקר ב-Cafe Niloufer, מקום מועדף במקומיים המציע מבחר מאכלים מסורתיים. המסעדה מפתיעה באיכות האוכל ובשירות החם והאישי. האווירה הנעימה והאוכל הטעים יעניקו לכם התחלה מושלמת ליום.
10:30 - ביקור ב- Birla Mandir: לאחר ארוחת הבוקר, ממשיכים למקדש Birla Mandir, אשר ממוקם בראש הגבעה ומציע נוף מרהיב של העיר. המקדש מוקדש ללורד וינאייקה, אל המזל הטוב, והוא מקום של שלווה ושקט בלב העיר המולה. האם ידעת? המקדש נבנה מ-2000 טון של אבן חוק מסורתית!
12:00 - חקירה של Nehru Zoological Park: המשך את היום בגן החיות Nehru, אחד הגנים החיות הגדולים באסיה. הגן מארח מעל 1500 חיות משוחררות במרחבים רחבים ומגוונים. זהו מקום מושלם למשפחות ולאוהבי חיות.
13:30 - ארוחת צהריים ב- Paradise Biryani: לאחר ביקור בגן החיות, תיהנו מארוחת צהריים ב-Paradise Biryani, מסעדה מקומית מפורסמת שמגישה את הביריאני הטעים ביותר בעיר.
15:00 - ביקור ב- Lumbini Park: לאחר ארוחת הצהריים, בקרו בפארק Lumbini, פארק ירוק ושקט שממוקם ליד האגם המרהיב Hussain Sagar. הפארק מציע מגוון של פעילויות לילדים ולמבוגרים.
17:30 - חקירה של Ramoji Film City: בהמשך היום, בקרו ב-Ramoji Film City, אחד האולפנים הגדולים בעולם. האולפן מציע מגוון רחב של סיורים והופעות שמתאימות לכל המשפחה. האם ידעת? Ramoji Film City הוא אחד מאתרי הצילום הגדולים ביותר בעולם, עם מגוון של סצנות וסטים.
19:00 - ארוחת ערב ב- Bawarchi: סיימו את היום עם ארוחת ערב ב-Bawarchi, מסעדה מקומית שמציעה מנות מסורתיות טעימות. המסעדה מפתיעה באיכות האוכל ובשירות החם והאישי.

יום 4: קניות ומטעמים מקומיים:

09:00 - ארוחת בוקר ב- Hotel Shadab: התחילו את היום במלון שאדאב, שממוקם ברחוב המשפט העליון של הידראבאד, הודו. המסעדה מציעה מנות בוקר מגוונות וטעימות שיכולות להכין אתכם ליום שלם של חוויות חדשות. המסעדה מפתיעה באיכות האוכל ובשירות החם והאישי.
10:30 - ביקור ב- Laad Bazaar: לאחר ארוחת הבוקר, ממשיכים לשוק לאד בזאר, שממוקם ברחוב צ'רמינאר של הידראבאד, הודו. השוק הוא מקום מושלם לקנייה של מוצרים מקומיים, כמו תכשיטים מסורתיים, בגדים מקומיים ומוצרי קרמיקה. המקום מציע חוויה ייחודית של קנייה בהודו.
12:00 - חקירת Nizam's Museum: לאחר הביקור בשוק, ממשיכים למוזיאון ניזאם, שממוקם ברחוב פוראני האוולי של הידראבאד, הודו. המוזיאון מציג את ההיסטוריה העשירה של הממלכה הניזאמית ששלטה בהידראבאד. המוזיאון מציג מגוון רחב של יצירות אמנות, תכשיטים, רהיטים ועוד.
13:30 - ארוחת צהריים ב- Paradise Biryani: לאחר הביקור במוזיאון, ממשיכים לארוחת צהריים במסעדת פאראדייס ביריאני, שממוקמת במעגל הפאראדייס של הידראבאד, הודו. המסעדה מציעה מנות מקומיות מגוונות, כולל את הביריאני המפורסם שלהם.
15:00 - ביקור ב- Shilparamam: לאחר ארוחת הצהריים, ממשיכים לשילפאראמאם, שממוקם ברחוב הייטק סיטי הראשי של הידראבאד, הודו. המקום הוא מרכז לתרבות ואמנות הודית מקומית, ומציע מגוון רחב של פעילויות והופעות.
17:30 - חקירת GVK One Mall: לאחר הביקור בשילפאראמאם, ממשיכים לקניון GVK One, שממוקם ברחוב בנג'ארה הילס של הידראבאד, הודו. הקניון מציע מגוון רחב של חנויות מותגים מובילים, מסעדות ובתי קפה.
19:00 - ארוחת ערב ב- Bawarchi: לסיום היום, ממשיכים לארוחת ערב במסעדת באווארצ'י, שממוקמת ברחוב RTC Cross של הידראבאד, הודו. המסעדה מציעה מנות מקומיות מגוונות, כולל את הביריאני המפורסם שלהם.

טיפים והמלצות

 1. הידראבאד: הכנה למזג האוויר: הידראבאד מפתיעה במזג אוויר חם ולח, כך שמומלץ להכין מראש כובע, משקפי שמש וקרם הגנה מהשמש.
 2. הידראבאד: טעמים מקומיים: בהידראבאד, אל תחמיאו להתנסות במאכלים מקומיים כמו הביריאני, הטהלי והחאלים.
 3. הידראבאד: תחבורה מקומית: בעת השהייה בהידראבאד, שקלו להשתמש בשירותי האוטובוסים והריקשות של העיר, הם זולים, יעילים ומספקים סיור עירוני מרהיב.
 4. הידראבאד: תרבות ואמנות: ביקור בSalar Jung Museum יספק לכם תחושה של התרבות והאמנות המקומית.
 5. הידראבאד: טבע ונוף: אל תחמיאו לבקר בHussain Sagar Lake, המקום מציע נוף מרהיב ואווירה של שקט ורוגע.
 6. הידראבאד: קניות: אם אתם אוהבים קניות, אתם חייבים לבקר בLaad Bazaar, שם תמצאו מגוון רחב של מוצרים מקומיים.
 7. הידראבאד: טיפ כללי: בעת השהייה בהידראבאד, זכרו לשמור על כמות מספקת של מטבע מקומי (רופי הודית), מכיוון שלא תמיד יהיו זמינות מכונות כרטיסי אשראי, במיוחד בשווקים המקומיים.

אקלים ומזג אוויר

 • הידראבאד: הידראבאד, הממוקמת בדרום מרכז הודו, מנסה את אקלים הטרופי של המדבר. העיר מנסה קיץ חם ולח וחורף יבש וקר. אם אתה מתכנן לבקר בCharminar או בGolconda Fort, מומלץ להכין מים וכובע שמש. כמו כן, אם אתה מתכנן לבקר בSalar Jung Museum או בHussain Sagar Lake, יש להכין מעיל קל בחודשי החורף.
 • אם אתה מתכנן לבקר בQutb Shahi Tombs או בChowmahalla Palace, יש להכין מים וכובע שמש. כמו כן, אם אתה מתכנן לבקר בMecca Masjid או בPurani Haveli, יש להכין מעיל קל בחודשי החורף.
 • אם אתה מתכנן לבקר בBirla Mandir או בNehru Zoological Park, יש להכין מים וכובע שמש. כמו כן, אם אתה מתכנן לבקר בLumbini Park או בRamoji Film City, יש להכין מעיל קל בחודשי החורף.
 • אם אתה מתכנן לבקר בLaad Bazaar או בNizam's Museum, יש להכין מים וכובע שמש. כמו כן, אם אתה מתכנן לבקר בShilparamam או בGVK One Mall, יש להכין מעיל קל בחודשי החורף.

מה שהמקומיים אוהבים

הידראבאד, הודו:

 • פארק הציפורים של נהרו: פארק ציפורים מרהיב המארח מגוון רחב של מינים.
 • מסעדת אולבנס: מסעדה מקומית שמגישה מנות הודיות מסורתיות.
 • גן הצמחיה הטרופי של הידראבאד: גן צמחיה מרהיב המציג מגוון רחב של צמחים טרופיים.
 • מרכז האמנות של הידראבאד: מרכז אמנות מקומי המציג יצירות של אמנים מקומיים.
 • מסעדת ג'ונה: מסעדה מקומית שמגישה מנות הודיות מסורתיות.
 • פארק הספארי של הידראבאד: פארק ספארי מרהיב המארח מגוון רחב של חיות.

Remember, the best way to experience a place is often to step off the beaten path. Engage with locals, try the street food, and let the rhythm of the cities guide you.