חמישה ימים של טיול אופניים בהימאצ'ל פרדש

חוויה מרהיבה של 5 ימים ברכיבה על אופניים בהימאצ'ל פרדש, הודו. תחלו בשימלה, תמשיכו למאנאלי ודהרמשלה, ותסיימו בדאלהוזי. תגלו את האטרקציות המרהיבות והמסעדות המקומיות.

m***1
043

יום 1: שימלה:

08:00 - התחלת הטיול באופניים מ- תחנת הרכבת שימלה: התחילו את היום שלכם בשימלה, המקום ממנו תתחילו את הטיול באופניים שלכם. תחנת הרכבת שימלה היא אחת התחנות המרהיבות ביותר בהודו, והיא מציעה נופים מרהיבים של ההרים ההימלאיים.
10:00 - ביקור ב- The Ridge: לאחר מכן, בקרו ב-The Ridge, מקום מרכזי בשימלה שמציע נופים מרהיבים של ההרים ההימלאיים. המקום מארח מגוון אירועים תרבותיים וחגיגות במהלך השנה. האם ידעת? The Ridge הוא אחד המקומות הפופולריים ביותר בשימלה, והוא מציע נופים מרהיבים של ההרים ההימלאיים!
12:00 - חקירה של כנסיית קריסט: לאחר מכן, בקרו בכנסיית קריסט, הכנסייה השנייה הכי ישנה בהודו. הכנסייה מציעה את אחד הנופים המרהיבים ביותר של ההרים ההימלאיים. האם ידעת? כנסיית קריסט היא אחת מהאתרים התיירותיים המרכזיים בשימלה!
20:00 - ארוחת ערב ב- Café Simla Times: סיימו את היום עם ארוחת ערב ב-Café Simla Times, מסעדה מקומית מובילה המציעה מנות הודיות מסורתיות ומנות בינלאומיות. המסעדה מציעה נופים מרהיבים של ההרים ההימלאיים, והיא מקום מושלם לסיום יום מלא חוויות. האם ידעת? Café Simla Times הוא אחד מהמקומות הפופולריים ביותר לארוחת ערב בשימלה!

יום 2: מנאלי:

08:00 - נסיעה ל Rohtang Pass: התחילו את היום שלכם בנסיעה מרהיבה למעבר רוהטאנג, שהוא אחד מהמסלולים המרהיבים ביותר בהימאצ'ל פרדש. המסלול מציע נופים מדהימים של הרים מושלגים, נחלים זורמים ודשאים ירוקים. המסלול הזה הוא חלק מהמסלול המפורסם של מנאלי ללאדאק.
10:30 - תהלוך פרגלידינג ב Solang Valley: לאחר הנסיעה, תיהנו מחווית פרגלידינג מרהיבה בעמק סולאנג. העמק מציע נופים מרהיבים של הרים מושלגים ודשאים ירוקים, והוא מקום מושלם לפרגלידינג. החוויה הזו היא חלק מהחוויות המרגשות ביותר שתוכלו לחוות בהימאצ'ל פרדש. האם ידעת? עמק סולאנג הוא אחד מהמקומות המובילים בהודו לפרגלידינג!
13:00 - ארוחת צהריים ב Johnson's Café: לאחר הפרגלידינג, תיהנו מארוחת צהריים בקפה ג'ונסון, שהוא מקום אהוב על המקומיים והתיירים כאחד. המסעדה מציעה מנות מטבח הודי מסורתי ומנות בינלאומיות, כולל פיצה, פסטה וסלטים. המסעדה מציעה גם מבחר רחב של משקאות, כולל בירה מקומית ויין.
15:00 - ביקור ב Hadimba Devi Temple: לאחר ארוחת הצהריים, בקרו במקדש הדימבה דווי, שהוא אחד מהמקדשים המרהיבים ביותר בהימאצ'ל פרדש. המקדש מוקדש להדימבה דווי, אשתו של בימה, אחד מהגיבורים המרכזיים במהבהרטה, האפוס ההודי הקדום. המקדש ממוקם בתוך יער עצי הדברים המרהיב, והוא מציע נוף מרהיב של ההרים המסביב. האם ידעת? המקדש הוא מקום חשוב לחגיגות הפסטיבל המקומי "הדימבה מלה", שמתקיים כל שנה במאי.

יום 3: דהרמשלה:

08:00 - נסיעה ל- מנזר נאמגיאל: התחילו את היום שלכם בנסיעה מרהיבה למנזר נאמגיאל, המנזר הטיבטי החשוב ביותר מחוץ לטיבט. המנזר משמש כבית לדלאי לאמה ה-14 ומציע תצפית מרהיבה להרי ההימלאיה. האם ידעתם? המנזר נאמגיאל הוא מרכז לימודים לבודהיזם טיבטי, והוא מכיל ספרייה עם אלפי טקסטים ומנוסחים עתיקים.
10:30 - ביקור ב- מפל בהאגסונאג: לאחר הביקור במנזר, תגיעו למפל בהאגסונאג, אחד המקומות הטבעיים המרהיבים ביותר בדהרמשלה. המפל מציע נוף מרהיב של מים מתפצלים למטה מגובה של כ-20 מטרים. האם ידעתם? לפי האגדה, המפל נושא את שמו של מלך מקומי שהיה מושקע במדיטציה ותרגולים רוחניים במשך שנים רבות במקום זה.
13:00 - ארוחת צהריים ב- מטבח טיבט: לאחר ביקור מרהיב במפל, תגיעו למסעדת מטבח טיבט, שהיא אחת המסעדות הטיבטיות המובילות בדהרמשלה. המסעדה מציעה מנות טיבטיות מסורתיות, כולל מומו (פירות טיבטיים ממולאים) ות'וקפה (מרק טיבטי). האם ידעתם? מטבח טיבט הוא מקום מועדף במיוחד בקרב התיירים המחפשים לחוות את המטבח הטיבטי האותנטי.
15:30 - השתתפות במפגש מדיטציה ב- מרכז מדיטציה טושיטה: לאחר ארוחת הצהריים, תגיעו למרכז מדיטציה טושיטה, שהוא מקום מועדף למדיטציה ולמנוחה. המרכז מציע שיעורים במדיטציה ובבודהיזם, והוא מקום מושלם להתנתק מהמולה ולהתחבר לעצמך. האם ידעתם? מרכז מדיטציה טושיטה הוא מקום מועדף במיוחד בקרב התיירים המחפשים לחוות את המדיטציה הבודהיסטית האותנטית.

יום 4: דלהאוזי:

08:00 - נסיעה ל- Khajjiar Lake: התחילו את היום שלכם בנסיעה מרהיבה לאגם קאג'יאר, המכונה לעיתים "מיני שוויץ" של הודו. האגם ממוקם במרכז שדה עשבים גדול ומסביבו יער צפוף של ארזים. זהו מקום מושלם לפיקניק או פשוט לשבת ולהתרגע מהנסיעה. האגם מציע נוף מרהיב להרים המסביב והוא מקום מושלם לצילום תמונות.
10:30 - ביקור ב- Dainkund Peak: לאחר מכן, תצאו לטיול רגלי לפסגת דאינקונד, הנקודה הגבוהה ביותר בדלהאוזי. המסלול הוא חוויה מרהיבה עם נופים מדהימים של הרי ההימלאיה. בסוף המסלול, תמצאו מקדש קטן המוקדש לאלת הרוח, פולאני דווי. המקדש מציע נוף של 360 מעלות של ההרים המסביב.
13:00 - ארוחת צהריים ב- Kwality Restaurant: לאחר הטיול, תפנקו את עצמכם בארוחת צהריים במסעדת קוואליטי. המסעדה מציעה מנות הודיות מסורתיות ומנות מערביות, כולל פיצה, פסטה וסלטים. המסעדה מפתיעה גם במנות מקומיות מיוחדות כמו צ'ולה ובטורה.
15:00 - טיול ב- Kalatop Wildlife Sanctuary: לאחר ארוחת הצהריים, תצאו לטיול במסלול הטבע של מקלט החיות הפראיות קאלטופ. המקלט מציע נופים מרהיבים של ההרים והיער, והוא מקום מושלם לצפייה בחיות פראיות. אם אתם מזלזלים, תוכלו לראות חיות כמו הליקון, הגידי ההימלאי, הלובר, המרמין והפאנדה האדום.
18:00 - חזרה למלון: לאחר יום מלא של הרפתקאות, תחזרו למלון שלכם בדלהאוזי ותנוחו לפני היום הבא. דלהאוזי מציעה מגוון אפשרויות לינה, ממלונות מפוארים ועד לצימרים ידידותיים לכיס.

יום 5: יום העזיבה:

08:00 - נסיעה חזרה ל תחנת הרכבת שימלה: התחילו את היום האחרון שלכם בטיול האופניים שלכם בהימאצ'ל פרדש עם נסיעה חזרה לשימלה. הנוף המרהיב של הרי ההימלאיה ילווה אתכם במהלך כל הדרך. תיהנו מהנוף המרהיב והשקט של הטבע בזמן שאתם מסיימים את המסע המדהים שלכם.
10:00 - ביקור ב The Ridge: לפני שאתם עוזבים, תנו לעצמכם זמן לביקור אחרון ב-The Ridge, שהוא אחד המקומות המרכזיים בשימלה. המקום מציע נופים מרהיבים של ההרים המקיפים את העיר. זהו מקום מושלם לצילום תמונות אחרונות ולקניית מזכרות מהמקום.
12:00 - צ'ק-אאוט מהמלון: אחרי יום שלם של רכיבה, הגיע הזמן לעזוב את המלון שלכם. תוכלו להשאיר את המזוודות שלכם במזנון המלון או לשאול את הצוות של המלון אם יש להם שירות אחסנה למזוודות.
14:00 - סיום הטיול באופניים ב תחנת הרכבת שימלה: הגיע הזמן לסיים את הטיול המדהים שלכם בהימאצ'ל פרדש. החזירו את האופניים ששכרתם וכוונו לתחנת הרכבת שימלה. תודה שבחרתם לטייל בהימאצ'ל פרדש, מקום שמציע חוויות טיול מדהימות ונופים מרהיבים. אנו מקווים שנהניתם מהטיול ונשמע מכם בפעם הבאה!

טיפים והמלצות

 1. שימלה: הכנה למזג האוויר: שימלה מפתיעה במזג אוויר קר במיוחד בחודשי החורף, אז אל תשכח להביא חליפה חמה. ביקור בShimla Railway Station וThe Ridge יהיה מרהיב.
 2. שימלה: טעימת המטבח המקומי: אל תחמיא על ארוחת ערב בCafé Simla Times, שם תוכל להתנסות במטבח ההימאצ'אלי המקומי.
 3. מאנאלי: ספורטים מרהיבים: במאנאלי, אל תחמיא על חווית הפארגליידינג בSolang Valley.
 4. מאנאלי: תרבות ואמנות: ביקור בHadimba Devi Temple הוא חובה למי שמעוניין להכיר את התרבות המקומית.
 5. דהרמשאלה: חווית השלווה: בדהרמשאלה, אל תחמיא על מפגש מדיטציה בTushita Meditation Centre.
 6. דהרמשאלה: טבע ונוף: אל תחמיא על ביקור בBhagsunag Waterfall, שם תוכל להתרשם מהנוף המרהיב.
 7. דאלהאוזי: חווית הטבע: בדאלהאוזי, אל תחמיא על טיול בKalatop Wildlife Sanctuary, שם תוכל להתרשם מהחי הפרא המקומי.

אקלים ומזג אוויר

 • שימלה: שימלה, הממוקמת בהימאצ'ל פרדש, הודו, מתחמה באזור ההרים ההימלאיים, ומנסה את ארבע העונות במהלך השנה. הקיץ הוא חם ולח, בעוד שהחורף הוא קר ויבש. אם אתה מתכנן לבקר בShimla Railway Station, The Ridge או Christ Church, אל תשכח להכין את עצמך לשינויים מהירים במזג האוויר.
 • מנאלי: מנאלי, שנמצאת בהימאצ'ל פרדש, הודו, מתחמה באזור ההרים ההימלאיים, ומנסה את ארבע העונות במהלך השנה. הקיץ הוא חם ולח, בעוד שהחורף הוא קר ויבש. אם אתה מתכנן לבקר בRohtang Pass או Solang Valley, אל תשכח להכין את עצמך לשינויים מהירים במזג האוויר.
 • דהרמשלה: דהרמשלה, שנמצאת בהימאצ'ל פרדש, הודו, מתחמה באזור ההרים ההימלאיים, ומנסה את ארבע העונות במהלך השנה. הקיץ הוא חם ולח, בעוד שהחורף הוא קר ויבש. אם אתה מתכנן לבקר בNamgyal Monastery או Bhagsunag Waterfall, אל תשכח להכין את עצמך לשינויים מהירים במזג האוויר.
 • דאלהוזי: דאלהוזי, שנמצאת בהימאצ'ל פרדש, הודו, מתחמה באזור ההרים ההימלאיים, ומנסה את ארבע העונות במהלך השנה. הקיץ הוא חם ולח, בעוד שהחורף הוא קר ויבש. אם אתה מתכנן לבקר בKhajjiar Lake או Dainkund Peak, אל תשכח להכין את עצמך לשינויים מהירים במזג האוויר.

מה שהמקומיים אוהבים

שימלה, הודו:

 • מסעדת אשיאנה: מסעדה מקומית שמגישה מנות הודיות מסורתיות.
 • גלריית האמנות של שימלה: גלריה שמציגה יצירות של אמנים מקומיים.

מנאלי, הודו:

 • מסעדת דיליסיה: מסעדה מקומית שמגישה מנות הודיות מסורתיות.
 • מוזיאון האמנות של מנאלי: מוזיאון שמציג יצירות של אמנים מקומיים.

דהרמסלה, הודו:

 • מסעדת קריסטל: מסעדה מקומית שמגישה מנות הודיות מסורתיות.
 • מוזיאון האמנות של דהרמסלה: מוזיאון שמציג יצירות של אמנים מקומיים.

דלהאוזי, הודו:

 • מסעדת קוואליטי: מסעדה מקומית שמגישה מנות הודיות מסורתיות.
 • מוזיאון האמנות של דלהאוזי: מוזיאון שמציג יצירות של אמנים מקומיים.

Remember, the best way to experience a place is often to step off the beaten path. Engage with locals, try the street food, and let the rhythm of the cities guide you.